خدمات ما
کیفیت ما
امور حسابداری
کلیه امور حسابداری شامل حسابداری صنعتی، بازرگانی، مشاغل و ...
علاقه به مشتریان
علاقه به مشتریان را در این مؤسسه از نحوه عملکرد آنها بیابید.
پرقدرت و منعطف
هر طرح به عنوان رزومه ای از کار ما در نظر گرفته شده است.
پشتیبانی بی نقص
با پشتیبانی کارشناسان این مؤسسه کلیه امور خود را به موقع و صحیح انجام دهید.
خدمات ما
شرح کامل خدمات ما

برگزاری همایش و سمینارها

برگزاری همایش ها و سیمنارهای آموزشی و توجیهی بصورت دوره ای در هر دوره مالیاتی اعم از مالیات ارزش افزوده یا مالیات عملکرد با توجه به تعداد مودیان اقدام به برگزاری همایش و سمینار نموده و در این جلسات اعضای شرکت کننده مسائل و مشکلات خود را در ارتباط با قانون مالیاتهای اداره امور مالیاتی کشور اعلام و مورد بحث و گفتگو راهنمائیهای لازم جهت بالا بردن کیفیت عملکرد راه حلهای قانونی ارائه می گردد.

تشکیل کلاسهای آموزشی مفاهیم مالیاتی

در این کلاسها که صرفا جنبه آموزشی حواهد داشت در خصوص مفاهیم مالیاتی و چگونگی محاسبه و پرداخت سهم اداره امور مالیتی بر اساس قوانین و مقررات سازمان امور مالیاتی کشور آموزشهای لازم ارائه می گردد.

تهیه و پلمپ دفاتر حسابداری قانونی

در این مرحله نحوه تهیه و چگونگی پلمپ دفاتر قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین دفاتر مشاغل درآمد هزینه اشخاص حقیقی براساس قوانین اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری و ادارات امور مالیاتی حوزه محل فعالیت انجام می شود.

تهیه ،تنظیم و ثبت اسناد حسابداری در دفاتر قانونی

نحوه تنظیم و ثبت اسناد حسابداری بر اساس موازین و مقررات حسابداری،مطابق با استانداردهای رایج و مورد قبول اداره امور مالیاتی کشور همچنین تحریر دفاتر قانون برابر اسناد حسابداری تنظیم شده.

تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارش خلاصه درآمد و هزینه

در این بخش پس از تنظیم اسناد حسابداری و تحریر دفاتر مالی در مقاطع مختلف بصورت ماهیانه،سه ماه،6 ماه،9ماهه،یکساله صورتهای مالی ،ترازنامه،صورت سود و زیان ،صورت حساب سرمایه و گزارش خلاصه درآمد و هزینه جهت اطلاع مدیران و مسولان مورد نظر در سازمان یا تشکل های صنفی تهیه و تنظیم می گردد که آگاهی از آن جهت برنامه ریزی و ارتقاع سطح کیفی عملکرد مورد استفاده قرار می گیرد.

ثبت نام و دریافت کد اقتصادی عملکرد و گواهینامه ارزش افزوده

بر اساس قوانین و مقررات سازمان امور مالیلتی کشور هر شخصیت اعم از حقوقی و حقیقی که یا تولیدی و خدماتی که در چرخه اقتصادی کشور قرارداد می بایست در اداره ثبت شرکتها وسازمان امور مالیاتی کشور حوزه فعالیت خود با ارائه برنامه اقتصادی خود نحوه ی عملکرد موسسه یا واحد صنفی اقدام به ثبت نموده و کد اقتصادی دریافت نماید و که شمول قانون ارزش افزوده می گیرد گواهینامه ارزش افزوده دریافت نماید.

تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد، ارزش افزوده و گزارش صورت معاملات فصلی

در هر دوره مالیاتی کلیه موسسات و واحد های صنفی برابر قانون م .م. موظف به تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد مالیاتی میباشد که می بایست در تهیه و تنظیم آن از افراد مجرب و آشنا به قوانین مالیاتی کشور استفاده نمایند و همچنین ارسال اظهارنامه ارزش افزوده بصورت فصلی که کلیه مشمولین این بند باید بصورت معاملات فصلی خود را با دقت فراوان و به دست افراد متخصص در امور مالیاتی تهیه و بر اساس آن اظهارنامه ارزش افزوده را تنظیم و ارسال نمایند.

شرکت در کمسیونهای حل اختلاف امور مالیات و امور بیمه تا دریافت مفاصا حساب

کلیه مودیانی که در محاسبات درآمد ها و هزینه های با سازمان امور مالیاتی کشور با مشکل رو به رو بوده و از چگونگی حل و فصل آن بی اطلاع می باشند و همچنین در امور بیمه و سازمان تامین اجنماعی در خصوص بیمه پرسنل و چگونگی محاسبه و پرداخت حق بیمه سهم سازمان تامین اجتماعی دچار مشکل می باشند ما با کارشناسان مجرب می توانیم همکاری های لازم را بعمل آورده و بصورت نیابتی در جلسات حل اختلاف شرکت نموده و تا حصول نتیجه مطلوب مودیان را یاری نمائیم.

اعزام حسابدار جهت واحد حسابداری با نظارت موسسه

کلیه موسسات و شرکتها و واحد های صنفی و در صورت نیاز به تنظیم دفاتر قانونی که در چارچوب استانداردها و مقررات و قوانین حسابداری و مورد تایید سازمان امور مالیاتی کشور باشد می توانند با هماهنگی های لازم با موسسه امور مالی خود را تا مرحله تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد مالیاتی به ما بسپارند تا بنحو احسن اقدامات لازم را بعمل آوریم.

انجام کلیه امور ثبتی،شامل تنظیم انواع صدورتجلسات تاسیس ،تغییرات و انحلال

ما آمادگی لازم را داریم تا در خصوص ثبت شرکتها کلیه مراحل لازم از قبیل تنظیم انواع صورتجلسات تاسیس،تغییرات و انحلال شرکتها را در اسرع وقت به نحو مقتضی برابر قوانین ومقررات اداره ثبت شرکتها اقدام نمودهو نتیجه را در اختیار صاحبان شرکتها قرار دهیم.

فروش و نصب نرم افزار حسابداری و صندوق فروشگاهی جهت اتحادیه ها ،شرکتها و اعضای تحت پوشش اتحادیه های صنفی و ارائه آموزشهای لازم کاربران و پشتبانی نرم افزار

ما قابلیت تهیه بهترین نوع نرم افزار حسابداری با توجه به نحوه و چگونگی عملکرد هر موسسه با شرکت یا واحد صنفی رادارا می باشیم و با نازلترین قیمت و هزینه می توانیم در صورت درخواست نصب نموده و در صورت لزوم به آموزش کاربران مورد نیاز نیز اقدام نمائیم و همچنین در خصوص صندوق فروشگاهی نصب صندوق همراه با برنامه مالی و حسابداری خرید و فروش و تهیه گزارشهای لازم در هر مقطع زمانی جهت آگاهی مدیران و صاحبان حرف و مشاغل در صورت نیاز می توانید به سایت ما یا با شرکت ما تماس حاصل نموده قابل ذکر است این شمعه ای از خدمات گسترده موسسه حسابداری و خدمات مالی ثمین حساب سینا می باشد.

دیگر خدمات
خدمات دیگری که انجام می دهیم

ثبت تاسیس

ثبت کلیه شرکت های سهامی، مسئولیت محدود و مؤسسه

ثبت تغییرات

ثبت تغییرات کلیه مؤسسات غیر تجاری، اتحادی ها، شرکتهای سهامی، تعاونی و ...

تحریر دفاتر مالیاتی

تحریر دفاتر مالیاتی و ارسال اظهارنامه های عملکرد، ارزش افزوده، گزارش فصلی و ...

هیئت حل اختلاف

شرکت در جلسات هیئت های حل اختلاف مالیاتی (216و251) و دریافت مفاصا حساب مالیاتی

تحریر دفاتر حسابداری

تحریر دفاتر حسابداری روزنامه و کل، مشاغل و ...

صورتهای مالی

ارائه کلیه صورتهای مالی موردنیاز

توافق نامه ها
توافق نامه با اتحادیه ها
hotel

اتاق اصناف ایران

براساس قرارداد منعقد شده فی مالین اتاق اصناف ایران و مؤسسه حسابداری و خدمات مالی ثمین حساب سینا مقرر گردید کلیه امور مالیاتی عملکرد اتاق اصناف ایران با نظارت این مؤسسه انجام گردد.

hotel

اتحادیه صنف هتلداران تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف هتلداران تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

pushak

اتحادیه صنف پوشاک تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف پوشاک تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف ماشین آلات کشاورزی تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف ماشین آلات کشاورزی تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف مصنوعات پلاستیک و نایلون

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف مصنوعات پلاستیک و نایلون و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف تاکسی بار تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف تاکسی بار تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند