درباره ما: ماموریت ما

مکان شما: خانه\ درباره ما
معرفی
درباره مؤسسه
درباره ما

ما در کار خود جدی هستیم

با توجه به ایجاد و جمع آوری و تشکیل گروه های تخصصی در موسسه و انجام وظایف محوله به هر گروه درحیطه رسته مورد نظرشان و تسلط در کار و اشراف داشتن به قوانین و مقررات در جاری کشور جمهوری اسلامی ایران با جدیت تمام در پی بالا بردن کمی و کیفی وظایف خود می باشند و با توجه به بالا بودن درصد رضایت مندی مشتریان این موسسه به جرات می توانیم ادعا کینم که ما در کار خود جدی هستیم.

  • کار دقیق و زمانبندی شده
  • علاقه به مشتریان
  • انجام کلیه امور مربوط به حسابداری
  • پشتیبانی به روز

شما می توانید به ما اطمینان کنید.

اعضای هیئت مدیره
آنها را بیشتر بشناسید
عباس وحیدی نسب
عباس وحیدی نسب
مشاور عالی حسابداری و حسابرسی
تحصیلات و سوابق
دارای مدرک کارشناسی حسابداری دارای 33 سال سابقه در امور مدیریت و حسابداری مالی
مهدی وحیدی نسب
مهدی وحیدی نسب
رئیس هیئت مدیره
تحصیلات و سوابق
دارای 13 سال سابقه در امور حسابداری و مدیریت مالی
سید احسان خادمی
سید احسان خادمی
مدیرعامل
تحصیلات و سوابق
دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی، دارای 9 سال سابقه در امور حسابداری
علی وحیدی نسب
علی وحیدی نسب
نایب رئیس هیئت مدیره
تحصیلات و سوابق
دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته نرم افزار و دارای 3 سال سابقه در امور انفورماتیک
اهداف مؤسسه

موسسه حسابداری و خدمات مالی ثمین حساب سینا آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز و گرامی می باشد.و در این راستا اقدام به تشکیل گروه حسابداران مجرب نموده و در جهت بهبودی امور مالی و استاندارد سازی عملیات مالی و تحریر دفاتر حسابداری و ایجاد رابطه صحیح و درست و سازنده امور مالی و تصمیم گیری مدیران ارشد سازمانها و موسسات مالی،تجاری،اداری،صنفی و ..... نموده است و همچنین در جهت ارتقای سیستم مالی و حسابداری و بروز رسانی موسسات و سازمانهای طرف قرارداد اقدامات لازم را بعمل می آورد.موسسه ثمین حساب سینا خود را همگام و همراه مدیران ارشد ومسئولین سازمانها و ادارات و واحد های صنفی می داند و بر اساس استانداردهای قانونی دولت جمهوری اسلامی ایران قدم برداشتند و در راستای ارتقا و بهبود سیستم مالی و مالیاتی اقدامات لازم را بعمل می آورد.

نقش مشاور

شخصیتی است که دررشته تخصصی خود با اشراف کامل به قوانین جاری کشور و تجربه کافی و آینده نگری های لازم می تواند درکنار هر مدیر بعنوان یک بازوی اجرایی صاحب نظر بوده ودر جهت ارتقا و کیفیت عملکرد سازمان در خدمت مسولان اجرایی نقش موثری ایفا نماید.

مشاور مالیاتی

با عنایت به پیشرفت های جوامع بشری در زمینه های مختلف علمی و فناوریها و لزوم ارتقا کیفیت در بهبود خدمات و تولید و صرفه جویی در مراحل اقتصادی نیاز به اجرای دقیق قوانین جوامع و پرداخت هزینه های اجرایی و ارائه خدمات مناسب با توجه به امکانات و ابزار های موجود در دست دولتمردان افراد یک کشور می بایست به ازای کسب درآمد های خود از محل استفاده از امکانات جامعه و یاری رساندن به مسولان اجرای کشور در ارائه هر چه بهتر و مناسب تر خدمت به سایر افراد جامعه بخشی از درآمد های خود به عنوان مالیات پرداخت نمایند. حال با توجه به مشغله زیاد افراد جامعه و عدم آگاهی لازم از قوانین امور مالیاتی در جهت دقت و عدالت مالیاتی وجود یک مشاور مالیاتی متخصص و آگاه به قوانین سازمان امور مالیاتی کشور جهت همکاری و محاسبات دقیق و پرداخت به موقع سهم مالیات متعلقه افراد جامعه و صاحبان حرف و مشاغل در کنار دستگاهها و بنگاههای اقتصادی کشور به نظر می رسد. که در این موسسه با کادری مجرب آماده همکاری لازم د رخصوص موضوع فوق می باشد.

توافق نامه ها
توافق با اتحادیه ها
بدون عکس

اتاق اصناف ایران

براساس قرارداد منعقد شده فی مالین اتاق اصناف ایران و مؤسسه حسابداری و خدمات مالی ثمین حساب سینا مقرر گردید کلیه امور مالیاتی عملکرد اتاق اصناف ایران با نظارت این مؤسسه انجام گردد.

بدون عکس

اتحادیه صنف هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف هتل ها و هتل آپارتمان های استان تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

بدون عکس

اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف فروشندگان ماشین آلات کشاورزی، صنعتی و ساختمانی و لوازم یدکی کشاورزی تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف فروشندگان ماشین آلات کشاورزی، صنعتی و ساختمانی و لوازم یدکی کشاورزی تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

بدون عکس

اتحادیه صنف تاکسی بار و پیک موتوری تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف تاکسی بار و پیک موتوری تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف چاپخانه داران تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف چاپخانه داران تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

بدون عکس

اتحادیه صنف دستگاههای مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی استان تهران

طی توافق نامه فیمابین اتحادیه صنف دستگاههای مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی استان تهران و مؤسسه ثمین حساب سینا تمامی اعضای این اتحادیه میتوانند از خدمات این مؤسسه با تسهیلات ویژه بهره مند شوند

مشتریان ما
چندی از مشتریان ما
  • بدون عکس
  • بدون عکس
  • بدون عکس
  • بدون عکس
  • بدون عکس
  • بدون عکس